Вартість віддаленого бухгалтера: аналізуємо фактори, що впливають на вартість послуг

Бухгалтер штатний чи віддалений:
розглянемо фактори, що впливають на вартість послуг

Загальна вартість ведення бухобліку аутсорсинговою фірмою залежить від багатьох факторів. Починаючи від форми власності організації і кількості співробітників. І завершуючи сферою діяльності і обсягом необхідних послуг. Як правило, бухгалтера на аутсорсі пропонують клієнту різні пакетні пропозиції, з яких він може вибрати оптимальний на його думку варіант.

вартість віддаленого бухгалтера

 

Розглянемо три варіанти організації
бухгалтерської служби на підприємстві

Вартість штатного бухгалтера

Як показує статистика спеціалізованих сайтів з пошуку роботи, середня зарплата штатного бухгалтера в різних містах України становить 12-15 тисяч гривень на місяць. Не секрет, що на невеликих фірмах зі штатним бухгалтером, «в навантаження» йому додають обов’язки кадровика. А нерідко – і організацію роботи офісу.

На думку деяких керівників, такий бухгалтер «багатоверстатник» цілком нормально справляється зі своєю головною роллю. А також дозволяє економити гроші. Які в свою чергу потрібно було б заплатити додатковим штатним одиницям – адміністратору і фахівця з кадрового обліку.

Однак давайте будемо чесними:
хто погодиться виконувати роботу за трьох і отримувати за це лише 15 тисяч гривень?

Швидше за все, це фахівець не найвищого класу. Наприклад, студент, тільки-но закінчивши коледж або інститут. Або людина, яка вже вийшла на пенсію або збирається туди найближчим часом. Такому співробітникові доводиться розриватися між бухгалтерськими проводками, заповненням трудових книжок і телефонними дзвінками. Ризики появи помилок в документах зростають в рази. І оскільки керівник економить на наймання співробітників. Навряд чи можна розраховувати, що він оплатить підвищення кваліфікації свого бухгалтера. Тому при такому форматі прорахунки, недоліки, втрата документів і штрафи – це звичайне явище. Також хочеться нагадати про відпустку, можливу хворобу, декрет і звільнення, через які підприємство на деякий час залишиться без бухгалтера.

Вартість віддаленого бухгалтера-фрілансера

Приблизно така ж ситуація складається в разі співпраці з віддаленим бухгалтером-фрілансером. Як правило, з бухгалтером-фрілансером укладається договір, подібний контрактом зі штатним працівником. Вартість послуг бухгалтерського фрілансера порівнянна з наймом штатного фахівця. Однак у даній ситуації не доведеться створювати робоче місце. І не потрібно виділяти кабінет, окремий комп’ютер і т.д. Віддалений формат дозволяє уникати проблем з відсутністю працівника через хворобу або відпустки, але не завжди.

вартість бухгалтера фрілансера

Вартість послуг бухгалтерської фірми

 

Дізнатись ціну

В якості бухгалтера може виступати не окремий фахівець. А ціла аутсорсингова фірма, що надає бугалтерські послуги онлайн чи віддалено. Вартість бухгалтерських послуг від аутсорсера, як правило, нижче, ніж зарплата досвідченого бухгалтера. Це пояснюється тим, що компанія обслуговує цілий ряд клієнтів. І витрати з утримання офісу, техніки, навчання фахівців діляться на всіх.
За фактом, за ті ж 15 тисяч гривень на місяць, а то й менше, можливо укласти договір з надання послуг бухгалтерського та кадрового обліку. Але за це будуть відповідати окремі фахівці з відповідною підготовкою.

вартість послуг бухгалтерської компанії

А для компаній аутсорсерів бухгалтерський і податковий облік – це основна робота. Тому вони регулярно займаються навчанням і підвищенням кваліфікації. Оскільки мова йде про фахівців високого рівня, з актуальними знаннями і навичками. Проблем з відпустками, декретами і звільненнями тут не існує. У будь-якому випадку фірма надасть замовнику повноцінну заміну.

Замовляйте бухгалтерські послуги у нас!
Бухгалтерський аутсорсинг для бізнесу з гарантіями і без штрафів

На даний момент багато керівників з обережністю ставляться до дистанційної бухгалтерії. Набагато зручніше, якщо бухгалтер завжди знаходиться під рукою, в сусідньому кабінеті. Однак час підтверджує, що онлайн-формат – це не тільки зручно і вигідно. Іноді це єдино можливе рішення. Наприклад, як в умовах пандемії 2020 року.