Послуги бухгалтера для ФОП

Коли потрібен бухгалтер для ФОП?

Як показує практика, багато приватних підприємців успішно працюють в своїй галузі протягом років. Однак, будучи професіоналом у своїй справі, фізична особа-підприємець не завжди може самостійно впоратися з бухгалтерським і податковим обліком. Особливо в умовах постійних трансформацій законодавства. Наша компанія надає послугу «Бухгалтер для ФОП». При цьому ви можете замовити комплексний сервіс “під ключ” або окремі опції. Наприклад, тільки підготовку і здачу звітності.

Замовляйте послуги бухгалтера для ФОП у професіоналів, аби позбутися проблем з податківцями. Допоможіть собі заощадити час і кошти.

Наші клієнти:

  • НЕ стоять в чергах в фіскальні відомства і соціальні фонди;
  • НЕ витрачають кошти на організацію робочого місця бухгалтеру;
  • у вечірній час та вихідні дні НЕ сидять над вивченням нових нормативів;
  • і найголовніше – НЕ платять штрафи за помилки і прострочення по платежах.
Услуги бухгалтера для ФЛП

Як замовити бухгалтерські послуги для ФОП?

Все просто. Замовити бухгалтерські послуги для ФОП можете в будь-який момент:

  • відразу при відкритті власної справи;
  • в процесі розвитку бізнесу;
  • або після звільнення фахівця з бухобліку, який не впорався зі своїми обов’язками.

Саме для цього ми працюємо. Досвідчені бухгалтери компанії «Ваша бухгалтерія» організовують бухоблік з нуля або наведуть лад в обліку у відповідності з усіма вимогами законодавства. 

Бухгалтер завжди на зв’язку.

Отримайте консультації та відповіді на питання з бухгалтерського та податкового обліку. Для клієнтів компанії «Ваша бухгалтерія» це можливо в будь-який момент. Завдяки сучасним технологіям, які дозволяють оперативно зв’язуватися і вільно комунікувати не тільки письмово, але і за допомогою відеозв’язку в реальному часі. Ми надаємо професійні бухгалтерські послуги в Києві і інших регіонах України віддалено. За запитом клієнта надаємо необхідні документи для бухобліку. Це зручно, швидко і безпечно. Особливо в умовах карантину.

Гарантії бухгалтерського аутсорсингу.

З усіма клієнтами ми співпрацюємо на договірній основі. Тому в контракті чітко описані обов’язки і відповідальність сторін. Співпрацюйте з бухгалтерською компанією-аутсорсером. Це найменш ризикований варіант для підприємця. Оскільки бухгалтер для ФОП бере на себе повну відповідальність за професійні помилки. Також істотним плюсом є гарантія безперервного бухгалтерського обслуговування вашого бізнесу. Навіть, якщо бухгалтер захворіє, піде у відпустку або звільниться, його замінить такий же професіонал. І це ніяк не позначиться на вашому бізнесі.

Отримайте консультацію та бухгалтерське обслуговування ФОП у фахівців нашої компанії.