Бухгалтерський аутсорсинг

це залучення спеціалізованої компанії для ведення бухгалтерського обліку Вашого бізнесу з метою оптимізації витрат на бухгалтерію. А також мінімізація податкових ризиків у майбутньому.

аутсорсинг бухгалтерии

Який бухгалтер краще – штатний або на аутсорсі?

Традиционно ведение бухгалтерии компании выполняет штатный бухгалтер или несколько бухгалтеров. И очень часто, принимая на работу бухгалтера, оценивают его как человека, подходящего или нет по критериям руководства компании. И не проводят детальное тестирование его знаний и навыков как специалиста. В итоге, ошибка выбора и повторный поиск бухгалтера влекут за собой перебои в учете. Как следствие, затраты на аудит или на выплату уже начисленных штрафов государственным органам. И зачастую никто не компенсирует Вам эти затраты.

Також ускладнює роботу бухгалтерам те, що часто змінюється законодавство. Тому досвідчені і кваліфіковані бухгалтери з кожним роком коштують все дорожче.
У підсумку супутні витрати на бухгалтерію складуть більше 50% від самої зарплати штатного бухгалтера. А цей факт багато керівників нехтують при порівнянні зисків між штатним бухгалтером та бухгалтерським аутсорсом.

З гарантованих витрат на штатного бухгалтера будуть:
  • виділення робочого місця в офісі
  • податки із зарплати за штатного співробітника
  • меблі, обладнання та програми для роботи
  • регулярна преса, папір і канцтовари
  • інші витрати на утримання офісу

Не маєте часу читати? Запитайте менеджера!

Так можна швидше отримати потрібні відповіді, просто зателефонувавши

Вдалий досвід бухгалтерського аутсорсингу

Але часи змінюються. І багато успішних керівників все більше приділяють увагу поліпшенню і оптимізації бізнес-процесів для отримання кращих результатів з меншими затратами. За багато років зарубіжний досвід підтверджує правильність часткової передачі процесів іншим спеціалізованим компаніям на обслуговування. Зазвичай передають на аутсорсинг бухгалтерію, логістику, зберігання, облік, ІТ та інші. Це для того, щоб сфокусуватися на своїй діяльності. Це і називається аутсорсинг послуг.

Тобто бухгалтерський аутсорсинг – це коли замість штатного бухгалтера з усіма супутніми витратами вибирають бухгалтерську компанію. Яка в свою чергу частково або повністю виконує функції бухгалтера за меншу суму. При цьому з більш великими гарантіями і відповідальністю, які прописані в договорі.

Переваги бухгалтерьского аутсорсингу

З очевидних переваг такого підходу можна назвати те, що бухгалтерські компанії вміють тестувати і навчати бухгалтерів. Крім того, бухгалтера в аутсорсингових компаніях працюють з клієнтами в різних галузях. І тому накопичують досвід в різних сферах діяльності. Фінансова вигода також очевидна при змінних обсягах робіт, на які впливає сезонність, економічні та інші коливання. Адже на аутсорсі вартість ведення бухобліку прив’язана до кількості документів в місяць.