Ведення кадрового обліку і розрахунок заробітних плат

Як послуга, зазвичай входить в пакет Бухгалтерського Обслуговування для юридичних осіб і підприємців. Але також може бути замовлена окремо. Ми це робимо із повною відповідальністю вже більше 10 років. Щоб наші клієнти росли і розвивали свій бізнес. А не витрачали час на повсякдений клопіт.

ведение кадрового учёта и расчёт зарплаты

Основним активом успішного бізнесу є люди

А точніше – співробітники, які вкладають свій час і навички в роботу компанії.

Як відомо ведення кадрового діловодства в організації, тобто обліку змін по співробітниках компанії, є невід’ємною частиною роботи компанії. І є обов’язковим для юридичних осіб і підприємців відповідно до чинного законодавства України.

Аутсорсинг окремих ділянок бухгалтерського обліку широко застосовується в Україні середніми і великими бізнесами. Адже чим більше кількість співробітників компанії, тим більше потрібно ресурсів. Для їх оформлення, обліку і контролю дотримання трудового законодавства. І тим актуальніше стоїть питання оптимізації витрат на додаткові процеси. Ця робота відволікає від основної діяльності компанії.

Найчастіше ці питання в великих компаніях вирішує відділ кадрів або бухгалтерія на підставі наказів керівництва компанії. Однак для малого і середнього бізнесу більш раціональним рішенням може бути кадровий супровід, що надається бухгалтерськими компаніями.

В такому випадку, керівник отримує явну економію часу і коштів на вирішення кадрових питань.

Не маєте часу читати? Запитайте!

Так можна швидше отримати потрібні відповіді

Кадровий супровід

включає в себе кілька видів робіт

Навіщо потрібен кадровий облік?

Відразу кілька державних органів здійснюють контроль правильності ведення кадрового обліку і діловодства в Україні. Як відомо дотримання вимог трудового законодавства юридичною особою або підприємцем виконують:

  • Центр зайнятості
  • Фонд соціального страхування
  • Інспекція з охорони праці
  • Департамент нагляду в Міністерстві праці України

І повірте, з їхнього боку цьому приділяється велика увага. Бо ж недотримання законодавства про працю веде до матеріальної, адміністративної або, в деяких випадках, до кримінальної відповідальності.