Бухгалтер
для B2B і B2C послуг

Бухгалтерський облік в компаніях, що спеціалізуються на наданні різного роду послуг, вимагає особливого підходу. Фахівці нашої компанії мають значний досвід роботи в організаціях рекламної, будівельної, транспортної, туристичної, IT та інших сфер. Бажаєте уникнути помилок і забезпечити професійний бухгалтерський супровід бізнесу на будь-якому етапі розвитку? У нас є необхідні ресурси, досвід і компетенції для обслуговування фізичних і юридичних осіб, що працюють в секторі В2В і В2С послуг. У тому числі в сфері послуг матеріального і нематеріального характеру. А також в сфері посередницьких, сервісних, консультаційних послуг.

Дізнатись ціну
бухгалтер в компанию для B2B или B2C услуг

Особливості та труднощі бухобліку для послуг

Як показує наша практика, сервісні та інші компанії, які працюють в сфері послуг, нерідко припускаються помилок під час:

  • оформлення договорів і визначенні господарських операцій
  • виплати винагород за виконану роботу
  • оподаткування доходів, пов’язаних з інтелектуальною власністю

Втрачаєте гроші через проблеми:

  • з контрактами і кадровими документами
  • некоректного обліку доходів
  • витрат і нематеріальних активів фірми

Укладайте договір з нами і отримаєте консультаційну та практичну допомогу фахівців

Невідповідності у фінансовій і податковій звітності призводять до проблем з контролюючими органами. Ускладнюють процес прийняття важливих управлінських рішень. А також ускладнюють комунікацію з інвесторами і акціонерами.

Наші фахівці є експертами в бухгалтерському обліку і знають специфіку вашої сфери діяльності.

Комплексний бухгалтерський сервіс

Ви самі визначаєте перелік необхідних послуг бухобліку. Перелік бухгалтерських послуг узгоджується з кожним клієнтом індивідуально. Наша компанія надає бухгалтерські та податкові консультації своїм клієнтам на постійній основі. Можемо здійснювати комплексне бухгалтерське обслуговування чи вести окремі ділянки бухобліку. У тому числі облік персоналу та заробітної плати.

Комплексний бухгалтерський сервіс на постійній основі

найкраще рішення для тих, хто хоче мінімізувати фінансові та податкові ризики. Для тих, хто шукає законні способи оптимізувати бізнес-процеси і зменшити адміністративні витрати.

Вартість бухгалтерських послуг

визначається за запитом або в підсумку зустрічі. Залежить від обсягу документообігу, форми власності та сфери діяльності вашої компанії. А також від діючої системи оподаткування та кількості співробітників.

Уточнити вартість