Створення архіву і зберігання документації

Це супутня послуга, яка частково входить в пакет бухгалтерського обслуговування. Хто буде створювати первинні документи – вибір за Вами.

создание и хранение документации

Які процеси роботи компанії варто віддати на аутсорсинг?

Раціональне використання часу, фінансів та інших ресурсів є одним з мотиваторів для оптимізації роботи всієї компанії. Тому успішний керівник періодично проводить переоцінку можливостей і вибирає варіанти оптимізації бізнес-процесів для досягнення кращих результатів.

При цьому ми знаємо, що багато інтернет-магазинів користуються послугами доставки відомих компаній-перевізників. Це дозволяє не витрачати кошти на утримання власного відділу логістики. Також, активно розвиваються бізнеси воліють працювати з digital агентствами. Щоб не створювати свій відділ маркетингу.

На кожному етапі розвитку виникає ситуація, коли реально вигідно віддати частину роботи зовнішнім фахівцям.

Як і інші, так і бухгалтерський аутсорсинг дозволяє сфокусуватися безпосередньо на основній діяльності-виробництво, збут, послуги. Звернути увагу на роботу з партнерами, передавши рутину під контроль бухгалтерської компанії.

Не маєте часу читати? Запитайте!

Так можна швидше отримати потрібні відповіді

Паперовий документообіг

Змушені визнати, що всі прагнуть до переходу на електронний документообіг. При цьому все одно залишається багато компаній, що працюють і довіряють паперовим документам. Втім, і при податкових перевірках часто без паперових копій ніяк. Ось і доводиться вибирати, чи забивати шафи папками на орендованих площах або все ж оптимізувати. Щоб оптимізувати, необхідно передати підготовку і зберігання первинних документів надійній бухгалтерській компанії.

Список завдань по виписці документів, пов’язаних з оперативною роботою, наприклад:

  • виписати і відправити клієнту рахунок
  • підготувати платіжки в клієнт-банку
  • створити і відправити накладну, акт прийому-передачі або виконаних робіт;
  • зареєструвати податкову накладну
  • оформити документи на покупку валюти
  • підготувати заяву, наказ або довідку по персоналу
  • зробити запит до державних органів

і багато іншого. Нам довіряють, знаючи, що поставлена задача буде виконана.

Ведення документообігу

Це особливо вигідно, якщо витрати на ведення документообігу по факту значно нижчі, ніж зарплата і супутні витрат на штатного співробітника.

Залежно від обраного пакету послуг на бухгалтерське обслуговування створення документів може проходити як додаткова послуга. Оцінюємо за кількістю створених документів в місяць або включаємо в розширений пакет послуг з фіксованою щомісячною абонплатою.

При цьому бухгалтерська компанія за договором несе повну відповідальність за точність і конфіденційність даних, пов’язаних з діяльністю Вашої компанії.

Сортування, формування реєстрів і зберігання первинної документації клієнтів в спеціальних боксах

Це є невід’ємною частиною сервісу нашої компанії і входить в щорічне обслуговування для юридичних осіб.