Бухгалтерський супровід

Робота з досвідченим провідним бухгалтером, співробітником бухгалтерської компанії – це з багатьох причин серйозна альтернатива штатному або бухгалтеру, що приходить. Замовте бухгалтерський супровід і отримаєте багаторівневий контроль бухобліку з мінімізацією впливу “людського фактора”. А також підвищена відповідальність перед клієнтом за порядок в звітах і своєчасність їх подачі. При цьому значна економія на витратах в порівнянні з відділом бухгалтерії в структурі компанії.

бухгалтерское сопровождение

Як показує світовий досвід, найбільш економічне і надійне рішення в такому випадку – бухгалтерський супровід. Це передбачає співпрацю з професійним виконавцем або спеціалізованої бухгалтерської фірмою, які можуть взяти на себе ведення бухгалтерського обліку на договірній основі.

Бухгалтерський супровід або обслуговування?

Послуги бухгалтерського обслуговування і супроводу по суті передбачають виконання одних і тих же функцій. У тому числі підготовку та здачу звітності, ведення кадрового обліку або ж комплексне ведення бухгалтерського та податкового обліку. В чому різниця? Пропонуємо розібратися разом.

Бухгалтерське обслуговування

У тих випадках, коли керівник планує або передає спеціалізованій бухгалтерській компанії облікові функції «під ключ». Зазвичай прийнято говорити про комплексне бухгалтерськое обслуговування.

Бухгалтерський супровід

Якщо підготовкою первинних документів співробітники клієнта займаються самостійно. А керівник передає зовнішньому виконавцю тільки контролюючі та звітні функції. Або, як кажуть, функції головного бухгалтера. Те мова йде про бухгалтерський супровід.

Що включає бухгалтерський супровід?

Наша компанія надає професійний комплексний сервіс бухгалтерського супроводу і обслуговування. У тому числі в рамках аутсорсингу. А також надає послуги віддаленого головного бухгалтера. У випадку, коли ви можете і хочете організувати первинний облік на місці, наша компанія бере на себе такі функції головного бухгалтера:

 • контроль ведення бухобліку;
 • підготовку та здачу звітності;
 • оцінку податкових ризиків;
 • консультування штатних фахівців.

Додаткові послуги для бухобліку

 • ведення зовнішньоекономічних операцій: імпорт, експорт, валютні платежі
 • обслуговування кадрів і розрахунок заробітних плат (понад 3-х співробітників)
 • відновлення бухгалтерського і податкового обліку
 • супровід при перевірці контролюючими органами
 • реєстрація електронно-цифрового підпису
 • додаткові консультації з управлінського обліку та оподаткування
 • підготовка актів звірки з контрагентами або державними органами

Не маєте часу читати? Запитайте!

Так можна швидше отримати потрібні відповіді

4 аргументи на користь бухгалтерського супроводу

Отримаєте гарантії, віддавши перевагу професійному бухгалтерському супроводу нашої компанії. Бонус: укладаючи договір на бухгалтерський супровід з нами, вам, по суті, надається колективний сервіс. При необхідності залучаються бухгалтери різних спеціалізацій.

Кваліфікація

Як правило, наймаючи штатного бухгалтера, ви орієнтуєтеся лише на документи про освіту та трудовий стаж. Ми ж перевіряємо профпідготовку кожного бухгалтера на практиці. І до того ж забезпечуємо всій команді регулярне підвищення кваліфікації.

Ефективність

Вартість послуги професійного бухгалтерського супроводу зазвичай нижче або як мінімум порівнянна з витратами на утримання штатного бухгалтерського відділу. Щоб переконатися в цьому, підсумуйте всі витрати на утримання кадрових фахівців і їх робочих місць.

Відповідальність

На відміну від штатного бухгалтера, наша компанія несе повну відповідальність за шкоду і збитки, що пов’язані з неякісними бухгалтерськими послугами. Включно з помилками, несвоєчасним виконанням, втратою документів

Стабільність

Мінімізуйте ризики «людського фактора». Вам не страшні непередбачена відпустка, лікарняні, декрет або звільнення бухгалтера. Оскільки в будь-якому з цих випадків виконавець надасть рівноцінну заміну фахівця

Віддалена робота з бухгалтерією

Є керівники і власники бізнесу, які сумніваються в раціональності та надійності віддаленого бухобліку та бухгалтерського супроводу. Вважаючи за краще тримати штатного бухгалтера “під рукою”. Однак сумна практика життя свідчить про інше. Велика кількість невиконаних усних доручень. А вимушений поспішний перехід на відалену роботу в форс-мажорних ситуаціях показує, що саме за таким форматом майбутнє.