Вартість бухгалтерських послуг

компанії ВАША Бухгалтерія

Як правило, формується на підставі даних про компанію - форми власності, системи оподаткування, кількості найманих працівників і так далі. А також від обсягу робіт в місяць - кількості первинних документів і додаткових послуг, виконаних за погодженням з клієнтом.

Для підприємця, що здійснює діяльність з обсягом до 50 документів на місяць на Єдиному податку


від 2 000 грн/міс

детальніше

Для бізнесу з обсягом до 50 документів на місяць з найманими працівниками на Єдиному податку або Загальній системі


від 4 000 грн/міс

детальніше

Для компаній - платників ПДВ, з об'ємом до 150 первиних документів на місяць з найманими працівниками


від 7 500 грн/міс

детальніше

Для активного бізнесу з зовнішньою економічною діяльністю (ЗЕД), для платників ПДВ, з найманими працівниками та обсягом до 300 документів на місяць


від 10 000 грн/міс

детальніше

Однак, крім тарифів ми підготували ще ряд БОНУСІВ. Ці бонуси дозволять вашому бізнесу ще ефективніше співпрацювати з нашою бухгалтерською компанією.

Дізнатися вартість і переваги бухгалтерського супроводу

для Вашого бізнесу можливо будь-яким зручним для Вас способом: за телефоном, запитуйте в онлайн чаті, відправляйте запит із сайту

Ми розуміємо, що для компаній з мінімальним документообігом наші пропозиції можуть здатися менш цікавими. Адже ми не змагаємося за мінімальну ціну з молодими і менш досвідченими “колегами” на ринку.

Умови та вартість наших послуг розраховані для керівника бізнесу, який веде активну діяльність і готовий розвивати свою справу. А також для тих, кому важлива стабільна робота і облік, захищений від проблем і штрафів.