Бухгалтер для ЗЕД, імпорт і експорт продукції

Шукаєте повний спектр бухгалтерських послуг для обслуговування зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). У нашій команді є фахівці, які мають багаторічний досвід ведення бухобліку ЗЕД. У тому числі на виробничих і торговельних підприємствах різних форм власності та сфер діяльності.

Бажаєте бути упевнені в правильності і своєчасності оформлення експортних та імпортних документів? Довірте повний або частковий супровід бухгалтерії професіоналам.

Дізнайтеся вартість
бухгалтерия для импорта и экспорта продукции

Підводні каміння ЗЕД

Вихід на зовнішній ринок пов’язаний з величезною кількістю нових бізнес-завдань. Одна з яких – організація коректного та грамотного бухгалтерського обліку. Відзначимо, що на відміну від стандартної господарської діяльності, за міжнародними операціями оформляється окремий перелік документів і звітів.

Кожна операція з іноземними контрагентами передбачає збір і оформлення додаткових документів від постачальників, перевізників, брокерів. У тому числі складання відповідних контрактів, відкриття валютних рахунків, роботу зі звітністю та документами для відшкодування ПДВ і т.п. Організація експортер або імпортер повинна:

  • вести аналітичні регістри
  • відображати валютні операції
  • формувати собівартість імпортного товару
  • відображати в рахунках переоцінку за рахунками у валюті

І це далеко не весь перелік робіт.

Укладайте договір і отримаєте консультаційну та практичну допомогу фахівців з бухгалтерії ЗЕД

Помилки бухгалтера здатні викликати серйозні штрафи, втрату грошей і часу. Наприклад, через простій на митниці. Наші фахівці знають всі нюанси бухобліку ЗЕД і регулярно відстежують зміни у вітчизняному та зарубіжному законодавстві. У нас є необхідні ресурси і компетенції, щоб гарантувати грамотне оформлення і своєчасну подачу документації та звітності. А головне – оптимізація податків за зовнішньоекономічними угодами.

Якість бухгалтерських послуг з гарантією

Бугалтерські послуги надаються на підставі договору. В якому детально прописуються умови співпраці. Ви можете вибрати комплексний пакет послуг, що включає повний супровід експортно-імпортних операцій. Тобто всі операції – від підготовки первинних документів до проведення звірок з контролюючими органами. Або доручити нам ведення окремих облікових операцій. Наприклад, підготовку і здачу звітності.

Вартість бухобліку ЗЕД

для кожного клієнта встановлюється індивідуально і залежить від кількості експортно-імпортних операцій, специфіки діяльності підприємства, обраного переліку послуг.

Дізнайтеся вартість