Скільки коштує бухгалтерський супровід?

Перед тим, як розглядати питання скільки коштує бухгалтерський супровід і від чого залежить ціна дозвольте зупинитись на тому, кому це може знадобиться. Послуга бухгалтерського супроводу для підприємців та організацій давно пропонується як рішення передачі відповідальності з одного із не пріоритетних бізнес-процесів зовнішнім спеціалізованим B2B-партнерам. Тобто аутсорсинг бухгалтерії.

Є аналогії і в інших видах аутсорсингу. Наприклад, послуги логістики – передача завдань транспортним компаніям ніж утримання свого достатньо витратного транспортного відділу. Або аутсорсинг маркетингу і реклами делегують діджитал-агентствам замість свого штату маркетологів і т.д.

Кому може знадобитися бухгалтерський супровід?

Бухгалтерський супровід вигідніший для невеликих і середніх компаній з колективом до 100 співробітників. Зазвичай керівники таких компаній вважають за краще оптимізувати витрати і підвищувати ефективність ведення бізнесу. Адже, в порівнянні з витратами на штатного бухгалтера або відділ, вартість бухгалтерського супроводу нового або вже діючого бізнесу досвідченими бухгалтерами на аутсорсингу в 2-3 рази дешевше. А відповідальність і контроль бухобліку бухгалтерською компанією в багато разів вище.

Є кілька ситуацій коли потрібен досвідчений головний бухгалтер, а точніше надійний бухгалтерський супровід бізнесу в Україні:

  • новий бізнес з правильно розподіленими завданнями і бажанням власників вести роботу правильно без податкових ризиків і наслідків;
  • діючий бізнес, керівник якого не задоволений результатами роботи поточного бухгалтера або бухгалтерської компанії;
  • компанія, яка залишилася без штатного бухгалтера в зв’язку з його чи її переїздом, пенсією або просто небажанням далі працювати;

Історія з декількома карантинами 2020-2021 показала, що не обов’язково постійно бути в офісі для ефективної роботи. І бухгалтер не виняток. Дистанційна робота при налагодженій передачі документів відмінно себе виправдовує.

Від чого залежить вартість бухгалтерського супроводу?

Принцип розрахунку вартості бухгалтерського супроводу, виявляється, може відрізнятися. У великих міжнародних компаніях підрахунок часто ведеться погодинно, як за консалтинг або проведення аудиту. І цінник буде прийнятний більш для великого бізнесу. Такий метод більше відповідає проектній роботі юриста або аудитора. Для прикладу, за відновленню обліку.

У більшості бухгалтерських компаній, що працюють з малим і середнім бізнесом, склалася інша традиція. Ми, як і більшість наших колег, оцінюємо свою роботу за кількістю господарських операцій. Тобто отриманих від клієнта або створених документів, що впливають на бухгалтерський чи податковий облік. Тарифна сітка розрахована так, що чим більше документів в місяць, тим дешевше для клієнта обходиться одна господарська операція. Рахунки щомісяця виставляються як передплата за місяць, в якому буде здійснюватися супровід, виходячи з прогнозованого обсягу документів. Після завершення облікового місяця і здачі за нього звітності проводиться перерахунок фактичного обсягу отриманих документів і проведених в обліковій базі господарських операцій для організації або підприємцю. Різніця в перерахунку враховується в сумі наступного рахунку на оплату.

Детальніше можливо ознайомитися зі списком послуг, що входять в щомісячний бухгалтерський супровід. А такоже з тарифами для юридичних осіб і підприємців.

Де знайти хорошого фахівця для супроводу бухгалтерії?

І як його кваліфікацію перевірити, щоб заявлене в резюме відповідало дійсності? Цими питаннями часто задаються керівники і власники різних компаній як в Києві, так і в Україні в цілому. Багато хто намагається вирішувати самостійно або звертаються за підбором в рекрутингові агентства. Але важко знайти такого фахівця, який має необхідні навички і хоче працювати саме у Вас.

Кадрову проблему з підбором, заміною та в тому числі контролем роботи бухгалтера беруть на себе бухгалтерські компанії.

Додатковими перевагами при виборі бухгалтерської компанії, на що слід також звертати увагу, можуть бути:

  • прямий контакт з бухгалтером для консультацій і вирішення поточних питань;
  • надійний хмарний хостинг для облікової бази 1С з доступом 24/7 для співробітників;
  • бонусні і додаткові послуги з створення і архівного зберігання первинних документів;
  • наявність внутрішнього аудиту для додаткового контролю бухгалтерського і податкового обліку кожного клієнта;
  • кадровий облік з коректним і своєчасним розрахунком заробітних плат співробітників.

Все це є у нас і доступно для замовлення за одним Вашим дзвінком або запитом!