Контроль Ведення Бухгалтерського обліку

Це важливий етап роботи бухгалтерської компанії, яка дає гарантії і несе повну відповідальність за свою роботу.

контроль ведения учёта
Що пропонують аудиторські та консалтингові компанії

Найчастіше багатопрофільні аудиторські і консалтингові компанії виділяють напрямок по веденню бухгалтерського обліку як не пріоритетний. І це очевидно, адже їх основна діяльність – це проектні і разові роботи по проведенню обов’язкового аудиту для великого бізнесу. А також з надання юридичних та консалтингових послуг. Аудиторська перевірка тягне за собою значні витрати за часом і бюджету кампанії. При цьому знижує ефективність бізнес процесів. І лише деякі визнають, що монотонний і постійний процес ведення бухгалтерії їм до душі.

Не маєте часу читати? Запитайте!

Так можна швидше отримати потрібні відповіді

Ваша Бухгалтерія

Наша компанія якраз і відрізняється тим, що ми сфокусовані саме на якісному веденні бухобліку для бізнесу. Для цього ми забезпечили трирівневий контроль роботи без додаткових витрат для наших клієнтів:

Підсумки перевірки по кожному клієнту надходять керівництву для підтвердження якості наданих бухгалтерських послуг.

В підсумку:

У 2-3 рази надійніше штатного головного бухгалтера

Який часом сам приймає суб’єктивні рішення з обліку. І яким керівництво інтуїтивно довіряє, сподіваючись уникнути можливих негативних наслідків.

У 2-3 рази вигідніше штатного бухгалтера

Для невеликих компаній (до 100 співробітників), динаміка роботи яких схильна до сезонних або зовнішньоекономічних коливань. Переконатися в цьому просто – отримайте спеціальну пропозицію для Вашого бізнесу.

Перевірка стану бухобліку

Як правило, це дає можливість своєчасно виявляти помилкові або сумнівні операції і виправляти їх, за узгодженням з керівництвом клієнта. А якщо вчасно не виявити помилки в бухобліку, то надалі вони можуть вплинути на податкові та / або фінансові ризики компанії. Регулярність внутрішніх перевірок дозволяє значною мірою зберігати спокій і впевненість наших клієнтів у подальшому успішному розвитку їх бізнесу.